My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори-2012 : Волков та Медведчук повертаються

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори-2012 : Волков та Медведчук повертаються

Вибори до парламенту 2012 року мають стати оновленням політичної системи України, насамперед, починаючи з депутатського корпусу.

З 2006 року, в Україні, діяла пропорційна система виборів за закритими списками, що унеможливлювала конкурентний вибір кандидатів в народні депутати. Виборці голосували за список, де були лише обличчя того списку з п’яти осіб. Тіло списку не залежало від виборців. Голосували в цілому, за мішок.

Діюча влада, президент та парламент, включаючи опозицію, пішли назустріч громадянам й ухвалила закон, згідно з яким, парламентські вибори 2012 року пройдуть за змішаною системою. 225 депутатів будуть обрані за тією ж пропорційною системою, а решта 225 – за мажоритарною, де виборець сам буде обирати собі представника його у владі.

Це дає можливість оновити депутатський корпус, хоча б на половину, й таким чином збільшити довіру до законодавчої гілки влади.

І от настала весна, починаються вибори, й мов проліски з під снігу, вилізли нові-старі претенденти на представників наших інтересів у Верховній раді, які вже не один раз їх там представляли, а отже, виборці мають уявлення про їх там діяльність.

Як грім серед ясного неба, бурхливо почав свій кастинг Олександр Волков – “директор парламенту” за часів президента Леоніда Кучми. Цього разу, “як кандидат в депутати по Білопольському округу Сумської області”, – повідомляє користувач групи Громадянська позиція.

Як стверджується на сайті БЮТ, Волков, перший номер у списку на останніх парламентських виборах “Блоку КУЧМА”, є куратором Сумської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина”.

Також відчув приплив нових сил в служінні народу Віктор Медведчук, останній голова адміністрації президента Леоніда Кучми.

“Але мені на сьогоднішній день дуже прийнятним і я вважаю нормальним дивитися людям в очі і говорити, що знаходячись у великій політиці з 1997 року, я багато чого робив, як вважав за потрібне. І все, що робив, пояснювалося одним інтересом – інтересами людей, інтересами держави” – заявив бувший лідер СДПУ(о) в своєму ролику. Він, як голова адміністрації, а також як лідер партії з іншими “соціал-демократами”, такими як, Григорій Суркіс, Нестор Шуфрич, Михайло Добкін, мабуть запам’ятались виборцям служінням саме інтересам людей.

“Я бачу, що ті речі, які відбуваються в нашій країні – неправильні. Не тому що я так вважаю, а тому що я це знаю…. У мене є величезний досвід і в питаннях державного будівництва, як науковий, так і практичний …. А хороших і потрібних законів в будь-якій країні не вистачає, а в Україні тим більше”, – раптом помітив Медведчук.

Якщо в побуті зламалась пральна машина, а після приходу майстра почали вилітати деталі з неї та пішов дим, ніхто більш того майстра не викличе. Народні депутати вони ті ж майстри, які приймаючи закони, своїми діями, налаштовують систему життя в державі. Створюють правила, середовище, в якому громадяни живуть та реалізують себе.

І якщо після таких “майстрів” й наразі відчувається скрегіт деталей та сморід диму, чи мають вони знову ремонтувати складний механізм – державу Україну?

Придивіться уважніше кожен в своєму окрузі – чи є подібні “майстри”? Замініть їх на інших!


3 Коментарівbigmir)net TOP 100
WordPress: 17.11MB | MySQL:40 | 0.161sec