My Great Web page


Интернет реклама УБС

Аеропорт “Бориспіль” – Київ та навпаки. Добираємось з комфортом

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Аеропорт “Бориспіль” – Київ та навпаки. Добираємось з комфортом

Прибуваючи в Київ через найбільші повітряні ворота України аеропорт “Бориспіль” по різних справах, виникає перше питання – де та столиця та як до неї добратися.

Деякі ознаки цивілізованості та комфорту почали проглядатись в нашій країні хоча б в такому важливому питанні.

В кінці минулого року на маршрут вийшли автобуси Sky Bus. Це комфортні автобуси в яких достатньо весело є можливість поєднати приємне з корисним – подивитись мальовничі місця передмістя столиці, самої столиці та добратись до неї. І навпаки.

Sky Bus курсує в залежності від часу доби приблизно кожні півгодини. Коштує поїздка 27 грн. Прибуває в Київ на залізничний вокзал “Південний”.

Sky Bus

Звідти вирушає у зворотній рейс до аеропорту “Бориспіль”.

Sky Bus аеропорт "Бориспіль" термінал "В"

Є можливість бронювання білетів в режимі online.

Для продвинутих пасажирів існує Sky Taxi. Sky Taxi – власна служба таксі міжнародного аеропорту «Бориспіль». Вартість проїзду за один км становить 6,50 грн з аеропорту в місто. Навпаки дешевше. Поїздка з Києва обійдеться 3,50 грн за 1 км. Але за умови наявності автомобілів. Забронювати таксі також можливо в режимі online.

Бюджетні пасажири мають можливість добиратись до Києва та навпаки, в аеропорт “Бориспіль” маршрутним таксі №322 (АЕРОПОРТ “БОРИСПІЛЬ” – м. КИЇВ (пл. Харківська (М “БОРИСПІЛЬСЬКА”) – пр. Миколи Бажана (М “Вирлиця”, М “ХАРКІВСЬКА”, М “ПОЗНЯКИ”, М “Осокорки”, М “СЛАВУТИЧ”) – Південний міст – вул. Саперно-Слобідська (ж / д ст. “Київ-Московський”) – пр. Науки – пл. Московська (Центральний автовокзал) – бульв. Дружби народів – пл. Либідська (М “Либідська”) – вул. велика Васильківська (М “ПАЛАЦ” УКРАЇНА “, М” Республіканський стадіон “) – вул. Саксаганського – пл. Перемоги – пр. Перемоги – пр. Повітрофлотський – вул. Миколи Лукашевича – Ж / Д ВОКЗАЛ” ПІВДЕННИЙ “(М” Вокзальна “))


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.08MB | MySQL:40 | 0.158sec