My Great Web page


Интернет реклама УБС

У Київському метрополітені буде застосовано новий вид студентських проїзних квитків

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! У Київському метрополітені буде застосовано новий вид студентських проїзних квитків

З 1 березня 2012 року у Київському метрополітені для оплати проїзду впроваджується новий вид місячних проїзних квитків з можливістю продовження терміну дії на основі особистих студентських квитків з вбудованим інтерфейсом.

Новий проїзний виконує функцію документа, що підтверджує особистість студента, вказує назву та контактну інформацію вищого навчального закладу, в якому він навчається, – повідомляє прес-служба КМДА.

Таким чином, студентський електронний квиток не лише засвідчує особу власника, а є також елементом інформаційно-аналітичної системи обліку і відшкодування пільг, що надаються студентам вищих навчальних закладів.

Носієм інформації в електронному студентському квитку є вмонтований мікропроцесор (чіп-модуль), що надає можливість видавати квиток на весь період навчання студента, оперативно змінювати інформацію щодо його терміну дії, отримувати та обліковувати пільги, виконувати блокування в разі втрати, викрадення або дострокового закінчення студентом навчання.

Перед тим як почати використання квитка для проїзду в метрополітені, студенту першочергово необхідно звернутись на дільницю забезпечення засобами оплати проїзду за адресою: пр. Перемоги, 35, кімната 113 для ініціалізації документа.

Після ініціалізації, на квиток записується ресурс на наступний календарний місяць у будь-якій касі метрополітену, починаючи з 22-го числа поточного місяця до 14-го числа включно наступного місяця, за встановленим для студентського проїзного квитка тарифом. У подальшому термін дії квитка можна продовжувати як в касах метрополітену, так і в автоматах дозапису безконтактних карток.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.576sec