My Great Web page


Интернет реклама УБС

Кличко-боксер — Кличко-політик 118:0

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Кличко-боксер — Кличко-політик 118:0

Живемо в такій країні, де все екстраполюється через політичну призму. Згадав, як свого часу, в 2004 році, в Україні був Майдан, а Віталій Кличко в цей час десь боксував. Й на ринг, тоді 32-річний спортсмен, не політик, друг діючого мера Києва Олександра Омельченко, вийшов пов’язавши свої чорні трусмани помаранчевою стрічкою. Таким чином він привертав увагу світу, а також демонстрував світу свою позицію до диктатури, до режиму, що навалювався на країну.

Пройшли роки. Диктатура таки настала. Режим будується. Боксерський бій Кличко-Чісора в ніч на 19-го лютого був напружений, одні нерви. Кажуть, що Віталій порвав зв’язки. Ліва рука не працювала. Але бій він виграв. Трійця суддів віддала перемогу з невеликою перевагою (118-110, 118-110 та 119-111). Віталій Кличко, як боксер, талановита й незвичайна людина. В світі боксу наразі йому немає рівних.

Звичайно, в кожного свій вибір, своя позиція. Можливо людина не розуміє, що таке диктатура. Можливо розуміє, але їй все пофіг. Можливо й розуміє, але щось з цього має.

Але Кличко – політик! Він входить, здається, в Топ-5. Позиціонує себе як опозиціонер №2. Чи навіть №1. Й якщо він не розуміє, що таке диктатура – то він не політик. Якщо він розуміє, що таке диктатура, але йому все пофіг – то він не політик. Виходить, що третє – він розуміє, що таке диктатура, але з цього щось має. Можливо, що він отримує на свої осередки, на виборчу компанію, на піар-акції. Ніхто гроші просто так не дає. А ті хлопці тим паче.

Він мав, як політик, який входить в Топ-5 й цього разу продемонструвати своє відношення до режиму диктатури. Й цього разу, накинувши на прес-конференції на себе шалик з надписом, на кшталт, “Диктатурі-ні!”, чи перед виходом на ринг зняти халат з надписом “Диктатура-стоп”. Або після бою вдягнути футболку з аналогічним надписом, привернувши увагу всього світу до диктатури. Хоча весь цивілізований світ й так знає, що в нас відбувається, ізолював нашого гаранта.

Не продемонстрував він свою позицію. А значить вона очевидна. Ті хто її мають – сидять по тюрмам.

Й скоро він, Віталій Кличко, як політик піде на вибори, чи то мера, чи то в Верховну Раду. Як завзятий опозиціонер. А наївний електорат, не сформувавши до нього вимог як до політика яким чином він буде змінювати існуючу систему в Україні, повірить йому, як боксеру, в очікуванні чергового покращення. Не розуміючи, що гроші новому лідеру країни потрібно буде віддавати з відсотками не їм, електорату. Другим. Але за рахунок того ж електорату. Й стане Віталій Кличко вірним продовжувачем справи, на зразок Віктора Ющенка….


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:45 | 1.352sec