My Great Web page


Интернет реклама УБС

“МакДональдз” на київському залізничному вокзалі – другий у світі за кількістю відвідувачів

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! “МакДональдз” на київському залізничному вокзалі – другий у світі за кількістю відвідувачів

Ресторан швидкого харчування «МакДональдз», розташований в столиці на Вокзальній площі, за підсумками 2011 року зайняв друге місце серед 33 тис. закладів мережі в світі за кількістю відвідувачів, прийнявши 2 мільйони 455,28 тис. замовлень, що на 7,5% або 171 881 тис. більше, ніж у 2010 році, пише kievpress.net.

Як повідомляється в прес-релізі підприємства з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн», цей заклад вже шостий рік поспіль входить до п’ятірки найбільш відвідуваних закладів мережі в світі.

За даними компанії, у закладі на Вокзальній площі на сьогоднішній день працюють більше 230 чоловік.

Крім того, ще дев’ять українських «МакДональдз» увійшли в топ-100 найбільш популярних у світі – заклад біля метро «Лук’янівська» зайняв 11 місце, на вул. Хрещатик – 17, на Севастопольській площі – 58, біля метро «Мінська» – 64, на Позняках – 91.

У повідомленні також зазначається, що як і минулого року, очолює список найбільш відвідуваних «МакДональдз» заклад у Москві, розташовий на Пушкінській площі, тоді як третє місце зайняв заклад у Мюнхені, четверте – на Арбаті в Москві, а на п’ятому місці – бразильський «МакДональдз».

На сьогоднішній день мережа McDonalds об’єднує в Україну 71 заклад в 21 місті, обслуговуючи близько 300 тис. відвідувачів щодня. Крім того, компанія в 2011 році запустила проект розвитку мережі кав’ярень McCafe, відкривши перші сім кав’ярень.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.472sec