My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вашингтон збирається ввести санкції проти України. Гриценко порадив Вашингтону подумати над санкціями проти українських високопосадовців.

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вашингтон збирається ввести санкції проти України. Гриценко порадив Вашингтону подумати над санкціями проти українських високопосадовців.

Захід має опікуватися захистом демократії, а не боротьбою з піратством і Україні, вважає Анатолій Гриценко. Про це лідер партії «Громадянська позиція», голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони заявив на своїй сторінці у фейсбук.

Коментуючи інформацію, згідно якої Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA) звернувся до Торгової палати США з проханням скасувати експортні преференції для України, Гриценко заявив:

«Захистити нашу демократію, не дозволити перетворити одну з найбільших країн Європи в бандитську автократію та ще й клептократію – це сьогодні набагато важливіше завдання, ніж протидія інтернет-піратству в Україні».

Це, на думку Гриценка, в інтересах як 46 млн. українців, так і в інтересах самих Сполучених Штатів Америки і європейських держав.

«Треба дивитися не під ноги, а на два кроки вперед, – зауважив Гриценко. – Має вистачити розуму це усвідомити (порахувати), аби не гратися з подібними погрозами санкцій».

Лідер «Громадянської позиції» порадив Брюсселю і Вашингтону думати над іншими санкціями, натякаючи на візову блокаду та інші дії проти українських високопосадовців.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.1MB | MySQL:40 | 0.182sec