My Great Web page


Интернет реклама УБС

27 грудня почне працювати Sky Taxi

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! 27 грудня почне працювати Sky Taxi

Завтра, 27 грудня 2011 року, з 8 ранку “Таксі нового покоління” розпочне працювати в аеропорту “Бориспіль”. Про це сьогодні, 26 грудня 2011 року, повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час презентації проекту, – повідомляє прес-служба міністерства.

За словами Віце-прем’єр-міністра, у нинішньому автопарку вже нараховується 100 автомобілів марки Hyundai Sonata, ще 100 автомобілів аеропорт отримає у наступному кварталі.

Борис Колесніков підкреслив, що Київ виділить 15 точно визначених місць для паркування таксі. “На цих стоянках матимуть право стояти виключно Sky Taxi”, – наголосив він.

“Базова ставка – це 6,5 гривень за кілометр з аеропорту до Києва, з центра міста до Борисполя – 3,5 гривень за кілометр, – сказав Борис Колесніков. – Ставка водія складатиме 3,5 тис. грн. Додатково водії зможуть отримати ще до 2,5 тисяч за ефективний пробіг та якісне обслуговування”. Борис Колесніков зазначив, що за підрахунками фахівців рентабельність “Таксі нового покоління” складатиме приблизно 1,5%.

За розрахунками фахівців “Борисполя”, аеропорт обслуговує до 3 тисяч пасажирів у пікові години. При цьому, за словами Генерального директора ДП МА “Бориспіль” Антона Волова, приблизно 5% від загального пасажиропотоку (а це – 150 пасажирів на годину) користується послугами служб таксі. Відтак “Таксі нового покоління” зможе вже зараз повністю задовольнити потребу в обслуговуванні пасажирів.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що держава не має намір витісняти з ринку таксі, що здатні забезпечувати високий рівень обслуговування.

“Це не функція держави – витісняти таксі з тих напрямків, де вони вже працюють. Це нормальний приватний бізнес. Після проведення Євро-2012 найбільші оператори, які вже працюють в “Борисполі” матимуть змогу викупити ліцензію на здійснення цього виду перевезень разом з таксопарком. А головне – вже зараз підтягнути обслуговування до належного рівня та забезпечити належний прийом гостей чемпіонату”, – сказав Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр також повідомив, що вже зараз вдалося приблизно на 98% прибрати таксистів-нелегалів, які буквально нав’язували свої послуги пасажирам, що прибували до аеропорту “Бориспіль”.

Усі авто Sky Taxi надаватимуть абсолютно новітній за якістю рівень послуг. Таксі обладнані таксометром (отримання чека виключає можливість завищення вартості поїздки й надає додаткову опцію контролю екіпажу), POS-терміналом (оплатити послугу можна платіжною банківською карткою), відеореєстратором (GPS-модуль забезпечує додаткову систему контролю), GPS-навігатором (дозволяє визначити найкоротший шлях до точки призначення), а вбудований bluetooth надасть вихід до каналу GPRS для визначення заторів.

Оформити замовлення на Sky Taxi пасажир може безпосередньо у терміналі прильоту. Диспетчер обере оптимальний маршрут, а орієнтовний кілометраж визначить програма. Передача замовлення диспетчером водію здійснюватиметься відповідно до черги згідно з графіком виїзду автомобілів. Оплата пасажиром здійснюється після прибуття на місце призначення згідно з тарифом, який визначить лічильник. При цьому водій зобов’язаний видати чек, який підтверджує оплату послуги.

Після виконання замовлення водій інформує диспетчера про готовність до нового рейсу. На місці базування автомобіль знову стає в чергу


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.09MB | MySQL:40 | 0.169sec