My Great Web page


Интернет реклама УБС

Презентовано перший швидкісний поїзд для України “Hyundai”. Фото

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Презентовано перший швидкісний поїзд для України “Hyundai”. Фото

Україні презентовано перший швидкісний поїзд “Hyundai”, завдяки яким відстань від столиці до Харкова можна буде подолати за 3,5 години, до Львову – за 4,5 години, до Донецьку – за 5,5  годин. Участь у церемонії передачі першого поїзду, що відбулася сьогодні, 20 грудня, у м. Чангвон (Корея), взяв Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, гендиректор Укрзалізниці Володимир Козак, посол України в Кореї Олександр Мармазов, генеральний директор “Hyundai Rotem” Лі Мін Хо, – повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури.

Дизайн поїзду дійсно є унікальним – відповідає найсучаснішим технічним вимогам до пасажирського рухомого складу,  комфорту, енергозбереження. У вагонах – зручні сидіння, широкі полиці для ручної поклажі, багажні полиці, телеекрани, сенсорні вхідні двері. Тут є також окремі туалети для людей з обмеженими фізичними можливостями, цікавий дизайн має вагон-ресторан.

На перших поїздах, що курсуватимуть в Україні, міститиметься символіка Євро-2012. Серед інших нововведень для українців – надання пасажирам послуги бездротового доступу до Інтернет, тож час у дорозі промайне не лише швидко, а й з користю.

Борис Колесніков також повідомив, що для доставки в Україну першого поїзду заводу потрібно 45 днів. “Тож вже в лютому перший поїзд прибуде морем до Одеського порту”, – сказав він, додавши, що після доставки в Україну його буде апробовано протягом місяця і запущено на маршруті Київ-Харків.  Загалом очікується, що два поїзди виробництва “Hyundai Rotem” прибудуть в Україну вже наприкінці лютого 2012 року, чотири – до початку травня наступного року. Ці шість електропоїздів будуть надані Укрзалізниці до Євро-2012 і з’єднають між собою чотири міста, що прийматимуть Євро-2012. На регулярних залізничних маршрутах перші поїзди курсуватимуть вже з травня 2012 року.

Ще чотири поїзди із десяти залізниця отримає після проведення Чемпіонату.

Головні переваги для пасажирів – значне скорочення часу поїздки, підвищення якості обслуговування.  Для залізниці це – запровадження денного пасажирського руху, підвищення провізних спроможностей та інтеграція вітчизняного залізничного транспорту в єдину європейську транспортну мережу швидкісного залізничного сполучення.

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.466sec