My Great Web page


Интернет реклама УБС

На шляху до Європи:Янукович запалює головну ялинку – поруч чергує святковий автозак. Фото

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! На шляху до Європи:Янукович запалює головну ялинку – поруч чергує святковий автозак. Фото

У понеділок ввечері на Майдані Незалежності запалили головну ялинку країни.

Як і минулого року, людей збирали з усіх усюд. Студенти, комунальники, держслужбовці. Всі напоготові з 16:00. Святковий концерт розпочався о 16.45. П’ять тисяч людей на площі розважали духові оркестри у формі дідів Морозів, які чомусь почали з пісні “Від посмішки стане всім світліше” і “Блакитний вагон”, народні колективи з танцями і чомусь з колядками та щедрівками.

Йолка

Янукович і Йолка

Янукович прибув на Майдан о 17.35. Все таки, як не як, вів переговори, домовлявся про шлях до Європи з президентом Ради ЄС Германом ван Ромпейем та президентом Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу. Виголосив 3-хвилинну промову. “Як завжди напередодні свят ми зустрічаємося на цьому Майдані і запалюємо ялинку. Цього в першу чергу чекають діти. Коли ми це робимо, ми даємо надію всій країні, що країна йде вперед, ми даємо віру, що ми здатні своє життя своїми власними силами змінювати на краще!” – почав президент.

“Я хотів би побажати всім, щоб ця радість ніколи з нашого життя не йшла, щоб вона тривала, приносила щастя і надію. Сьогодні вся країна святкує день святого Миколая-Чудотворця. Нехай у це свято, кому важко стане легше, хворі відчують полегшення, щоб усі, кому важко живеться, зрозуміли, що будуть кращі часи. Давайте, разом повіримо, що Святий Миколай дасть нам віру, надію і любов і запалимо цю українську ялинку!”, – промовив Янукович.

Після запалювання ялинки прогримів салют, і о 17.45 святкування закінчилося. А в цей час, зовсім неподалік, в радісному очікуванні, стояв святковий автозак, на той випадок, якщо хтось захоче побути поближче під одним дахом зі своїми кумирами в Лук’янівському СІЗО. А який же шлях до Європи без автозаку? Та й свято тепер в Україні без нього ніяке.

Святковий автозак

Володимир Сидоренко

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.572sec