My Great Web page


Интернет реклама УБС

Тимошенко нарешті отримає меддопомогу європейського рівня… В СІЗО

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Тимошенко нарешті отримає меддопомогу європейського рівня… В СІЗО

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко переведено до палати медико-санітарної частини Київського СІЗО для проходження лікування, – повідомляє Державна пенітенціарна служба.

“У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в Київському слідчому ізоляторі Тимошенко 25 листопада було тимчасово переведено до іншої камери, умови якої були не гіршими, ніж в попередній камері”, – запевнили в службі.

“29 листопада 2011 року, Тимошенко переведено до однієї з палат медико-санітарної частини Київського СІЗО для проходження призначеного курсу лікування”, – добавили в прес-службі.

“Побутові умови в цій камері (в тому числі і температурний режим) відповідають європейському рівню, а також вимогам національного законодавства та міжнародним стандартам”, – уточнили тюремники.

Як відомо, 28 листопада президент Віктор Янукович доручив провести обстеження й лікування Юлії Тимошенко на європейському рівні.

“Наразі стан здоров’я Тимошенко медперсоналом СІЗО визначається як такий, що не погіршився за останні декілька днів та відповідає перебігу наявного захворювання. В теперішній час вона проходить в повному обсязі призначений комісією МОЗ України курс лікування”, – йдеться в повідомленні.

Як видно з повідомлення Державної пенітенціарної служби, рівень лікування, медичного персоналу СІЗО відповідає найвищим європейським вимогам. Тож варто очікувати напливу бажаючих поправити своє здоров’я з європейських країн, оскільки вартість послуг в тих місцях набагато дешевша.

Майже безкоштовна.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.438sec