My Great Web page


Интернет реклама УБС

Навіть не цікаво.Приватизація “Олімпійського” почалась

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Навіть не цікаво.Приватизація “Олімпійського” почалась

Віктор Янукович дозволив передавати майно НСК “Олімпійський”, яке перебуває у держвласності, іншим підприємствам.

Указом президента України № 1080/2011, який набрав чинності 29 листопада 2011 року виключено частину першу статті 2 Указу Президента України від 12 травня 1996 року № 331 «Про Національний спортивний комплекс «Олімпійський», а саме “Заборонити передачу закріпленого за Спорткомплексом майна, що перебуває у загальнодержавній власності, іншим підприємствам, установам, організаціям. Установити, що Спорткомплекс утримується за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених відповідно до затверджених нормативів, і коштів, одержаних від господарської діяльності, не забороненої законодавством, та використовує закріплене за ним майно для розвитку фізичної культури і спорту без зміни його форми власності.”

Як відомо розпорядженням кабміну N 956-р від 21 квітня 2010 р. державне підприємство “Національний спортивний комплекс “Олімпійський” передано до сфери управління Агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та  реалізації інфраструктурних проектів. Поки що.

Стадіон, який обійшовся платникам податків більше 4,5 млрд. грн (більше півмільярда дол, для порівняння приватний стадіон клубу “Шахтар” трохи більше 375 млн.дол) буде, скоріш за все, передано приватним компаніям.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.576sec