My Great Web page


Интернет реклама УБС

Фахівці з Макіївки розкрутять “Укрпошту” в інтернеті за 1 мільйон

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Фахівці з Макіївки розкрутять “Укрпошту” в інтернеті за 1 мільйон

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» 1 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Експертцентр-М» на послуги з просування корпоративного порталу «Укрпошти» вартістю 993 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Фірма-переможець має протягом жовтня-грудня виконати ряд завдань. Серед них реєстрація в каталогах мережі Інтернет посилань на сайт «Укрпошти», формування переліку ключових слів для організації відповідних пошукових запитів, організація взаємодії сайту із соціальними мережами, виведення корпоративного порталу «Укрпошти» по ключовим словам у рейтингу пошуку по кожному on-line сервісу в ТОП-3 строком на шість місяців, пише портал “Наші гроші”.

Також потрібно організувати контекстну пошукову підтримку на сайтах Google, Яндекс, мережах Вконтакте, Facebook.

«Укрпошта» ставить завданням досягнути мінімальної кількості переходів на свій портал з Google у розмірі 8 тис на місяць, а з усіх вказаних пошуковиків та соцмереж – 16 тис переходів на місяць. Повністю технічне завдання тут.

ТОВ «Експертцентр-М» зареєстровано в Макіївці. Засновниками фірми є Ольга Михалець (Волинська обл.), Наталія Ковальчук (Тернопіль) і Людмила Тондрікова (Київ).


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.399sec