My Great Web page


Интернет реклама УБС

У парку Кіото з’явиться ще 80 сакур

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! У парку Кіото з’явиться ще 80 сакур

Фото Вікторії Сапатої з сайту КМДА

16 листопада за участю першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, керівництва Деснянського району та представників японської делегації відбудеться урочиста церемонія висадження дерев сакури, подарованих Києву японською компанією «Джапан Тобакко Інтернешнл Україна», повідомляє прес-служба КМДА.

«Парк Кіото є не тільки прекрасним місцем для відпочинку у Києві, а також своєрідною частинкою Японії у столиці України. А чи можна собі уявити Японію без сакури? Саме тому наша компанія охоче підтримала проект КМДА щодо створення найдовшої алеї сакур у світі та подарувала столиці ще 240 дерев», – зауважив генеральний директор «Джапан Тобакко Інтернешнл Україна» Антуан Ернст.

Слід зазначити, що основна частина сакур висаджена працівниками комунального об’єднання «Київзеленбуд» на початку листопада поточного року.

«Враховуючи сприятливі погодні умови, ми вирішили висадити решту сакур – це ще 80 дерев. Зауважу, що відповідно до затверджених правил утримання зелених насаджень, осіннє садіння починається, коли припиняється ріст рослин, тобто у листопаді, а завершують садивні роботи з першими заморозками», – наголосив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Микола Назаренко та запевнив, що нововисадженим деревам морози не загрожують.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.416sec