My Great Web page


Интернет реклама УБС

Хазяїв “Межигі’я” оштрафували. На 85 гривен

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Хазяїв “Межигі’я” оштрафували. На 85 гривен

Державна податкова інспекція у Шевченківському районі Києва встановила порушення при веденні податкового обліку компанією «Танталіт», яка орендує 127 га урочища «Межигір’я». Податкові інспектори встановили, що фірма занизила податок на прибуток за 1 квартал 2011 року і тим самим порушила закон України «Про оподаткування прибутку підприємств», пише портал “Дело”.

Шевченківський районний суд Києва в жовтні визнав головного бухгалтера винною і наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 85 гривень.

Як відомо, урочище «Межигір’я» поділено між трьома користувачами: президентом Віктором Януковичем, який володіє ділянкою в 1,76 га, а також компанією «Танталіт» (орендує наділ площею 127 га) та благодійним фондом «Відродження України» (орендує 7,6 га ).

Гуманізм податкової не знає меж. Юлію Тимошенко, напевне, чекає та ж участь. Суд може оштрафувати її по справі, пов’язаній з корпорацією ЄЕСУ, розслідування якої веде Податкова, на… 85 гривен. Якщо Тимошенко не визнає своєї провини.

Якщо Тимошенко зізнається в скоєні злочину, то суд може взагалі скасувати звинувачення.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.391sec