My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вічно живий Polaroid. Модель Z340

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Вічно живий Polaroid. Модель Z340

Компанія Polaroid спробує на новому технічному рівні повторити успіх популярних колись фотокамер з моментальним отриманням фотознімків. Зовні робота пристрою виглядає, як і раніше, коли використовувалися аналогові технології: «тверду копію» знімку можна тримати в руках незабаром після того, як була натиснута кнопка спуску. Проте реалізована ця можливість в камері, що отримала позначення Polaroid Z340, більш сучасними засобами.

Цифрова камера має дозвіл 14 Мп. Вона оснащена рідкокристалічним дисплеєм розміром 2,7 дюйма по діагоналі і слотом для карт пам’яті формату SD. Об’єктив з фіксованим фокуснвм відстанню (ЕФР 43 мм) характеризується максимальною діафрагмою F / 3,2. Є функція відеозйомки (максимальна роздільна здатність – 1280 х 720 пікселів).

У друкуючому вузлі Polaroid Z340 застосована технологія ZINK Zero Ink Printing, розроблена компанією ZINK Imaging. Нагадаємо, її принцип роботи побудований на використанні спеціального паперу. Сухі кристали барвника, вкраплені в папір, активізуються теплом, яке виділяє друкуюча головка принтера. Раніше ця технологія знайшла застосування в іншому продукті Polaroid – випущеному в 2008 році принтері Polaroid PoGo Instant Mobile Printer розмірами 23 х 120 х 71 мм.

У В PoGo Instant Mobile Printer розмір відбитка становив 54 х 76 мм, у Polaroid Z340 він приблизно вдвічі більше – 76 х 102 мм.

Живиться камера масою 650 г від літієво-іонної акумуляторної батареї, одного заряду якої, за словами виробника, вистачає на отримання 25 відбитків. На відміну від попередника Z340 Polaroid, нова камера дозволяє друкувати не всі знімки, а тільки вибрані, до того ж надає базові можливості редагування, що дозволяє економити заряд батареї і папір, який коштує $ 20 за 30 аркушів.

Сама камера коштує $ 300. Продажі вже почалися.

ixbt.com


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.23MB | MySQL:40 | 1.724sec