My Great Web page


Интернет реклама УБС

Супер-екрани типу AMOLED компанії DuPont стануть дешевшими

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Супер-екрани типу AMOLED компанії DuPont стануть дешевшими

Компанія DuPont оголосила про підписання ліцензійної угоди з «провідним азіатським виробником» дисплеїв типу AMOLED. Угода дасть цьому виробникові можливість використовувати розроблену в компанії DuPont технологію випуску панелей типу AMOLED великого розміру, призначених для телевізорів. Застосування зазначеної технології дозволяє істотно знизити вартість панелей типу AMOLED. Умови угоди не розголошуються, але без особливого ризику можна припустити, що в ролі ліцензіата виступає компанія Samsung. Саме вона зараз є основним виробником панелей типу AMOLED.

Дисплеї AMOLED характеризуються більш насиченими кольорами, високою контрастністю, широкими кутами огляду і меншим часом відгуку в порівнянні з рідкокристалічними дисплеями. При цьому вони споживають менше електроенергії. Разом з тим, технологія AMOLED поки знайшла застосування в мобільних пристроях, де розміри екранів порівняно малі. Проникненню в сегмент телевізорів поки заважає висока вартість екранів AMOLED великого розміру.

Фахівцями DuPont розроблена технологія нанесення матеріалів OLED за допомогою друку спеціальними розчинами, що дозволяє підвищити відсоток виходу придатних дисплеїв великого розміру. Як стверджується, вона істотно знижує витрати на випуск продукції порівняно не тільки з витратами на випуск сучасних панелей типу AMOLED, але і рідкокристалічних панелей (!).

IXBT.com


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.21MB | MySQL:40 | 0.397sec