My Great Web page


Интернет реклама УБС

МТС вводить плату за звіт про доставку SMS

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! МТС вводить плату за звіт про доставку SMS

Другий за кількістю абонентів оператор мобільного зв’язку “МТС-Україна” з 15 листопада почне стягувати зі своїх абонентів плату за звіти про доставку повідомлень в розмірі 3 коп., повідомила компанія 8 листопада в газеті “Урядовий кур’єр”.

Плата стягуватиметься автоматично після відправлення всіх SMS, в тому числі безкоштовних, які входять в пакети. Цю послугу можна буде відключити в меню налаштувань телефону, повідомляє Цензор.НЕТ.

У самій компанії заявляють, що плата вводиться для того, щоб обмежити користування сервісом. “За останній час збільшилася як кількість користувачів SMS-послуг, так і їх активність, в результаті чого перевантажується мережу. Багато абоненти навіть не звертають уваги на звіти про доставку повідомлень, і зможуть відмовитися від них”, – пояснили в прес-службі МТС. Втім, гендиректор компанії “Астеліт” (ТМ life:)) Олександр Баринов вважає, що SMS-центр такого великого оператора, як МТС, справляється з більш ніж 100 млн повідомлень в новорічні свята, навряд чи відчуває серйозні перевантаження через звітів про доставку і вважає це скоріше способом підвищити доходи.

Нова ініціатива МТС вже викликала обурення користувачів. Майже за добу її обговорення на профільному інтернет-форумі, відповідна тема зібрала більше 20 сторінок негативних відгуків.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.25MB | MySQL:40 | 0.391sec