My Great Web page


Интернет реклама УБС

Увага! У зв’язку з проведенням футбольного матчу Україна – Німеччина, 11 листопада буде обмежено рух автотранспорту у центрі Києва

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Увага! У зв’язку з проведенням футбольного матчу Україна – Німеччина, 11 листопада буде обмежено рух автотранспорту у центрі Києва

У зв’язку з проведенням товариської зустрічі між збірними командами України та Німеччини з футболу, яка відбудеться 11 листопада на НСК «Олімпійський», вводиться обмеження руху на прилеглих до стадіону вулицях, – повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, з 19 год. 11 листопада до 00.30 наступного дня (12 листопада) буде перекрито рух транспорту на:

  • вул. Еспланадній (від вул. Басейної до вул. Саксаганського);
  • вул. Рогнідинській (від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної);
  • вул. Жилянській (від вул. Червоноармійської до вул. Шота Руставелі);
  • вул. Фізкультури (від вул. Червоноармійської до заїзду на НСК «Олімпійський»);
  • вул. Червоноармійській (від вул. Димитрова до вул. Жилянської).

За необхідності, рух автотранспорту буде також обмежено на вул. Димитрова (від вул. Червоноармійської до вул. А.Барбюса) та пров. Лабораторному (від вул. А.Барбюса до пров. Госпітального).

Того ж дня комунальні служби паркуватимуть автобуси футбольних фанів вздовж бульв. Лесі Українки від вул. Госпітальної до пров. Щорса (з обох сторін у правій смузі руху).

Разом з тим, з метою вільного проходу вболівальників до НСК «Олімпійський», з 17.00 буде заборонене паркування транспортних засобів на тротуарах вул. Червоноармійської від пл. Л.Толстого до вул. Жилянської.

Під час товариського поєдинку на території спорткомплексу, а також у чаші стадіону працюватимуть медичні пункти, а також лікарсько-сестринські бригади з відповідним оснащенням. Буде забезпечене чергування бригад швидкої допомоги та розгорнуто мобільний медичний пункт поруч зі стадіоном.

Крім того, для комфортного перебування вболівальників на стадіоні, буде встановлена додаткова кількість урн і контейнерів для сміття, а також туалетних модулів.

Роботу громадського транспорту 11 листопада буде продовжено на 1 годину. Станції «Палац Спорту» та «Олімпійська» в Києві після завершення матчу будуть закриті на вхід пасажирів.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.431sec