My Great Web page


Интернет реклама УБС

Грімм:Україна входить до п’ятірки найбільш перспективних економік світу

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Грімм:Україна входить до п’ятірки найбільш перспективних економік світу

Україна входить в першу п’ятірку найбільш перспективних економік світу, на рівні з такими країнами як Китай, Індія і Сінгапур.

Про це заявив конгресмен від штату Нью-Йорк (США) Майкл Грімм, пише Цензор.нет.

В прес-службі Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Україні, Грімм зазначив, що США повинні звернути увагу на потенціал Україні, адже існує безліч можливостей співпраці між двома країнами і таке партнерство є логічним.

Конгресмен також перерахував ключові переваги Україні та найбільш перспективні галузі. «Є декілька сфер, в яких ми можемо побудувати міцну базу для партнерства: енергетична сфера, сільське господарство, туризм та інфраструктура. Я хотів би підкреслити, що сьогодні Україна володіє значним запасом природного газу, що може гарантувати світу альтернативу залежності від нафти. Цей потенціал дозволить Україні стати найважливішим гравцем у наступні 10-20 років», – підкреслив Грімм.

Він також відзначив головні тенденції економіки Україні. «Я довгий час стежив за розвитком України. На відміну від великих економік, Україна демонструє впевнені показники зростання ВВП. США довгий час не може цього досягнути і, як показали останні події, про зростання ВВП в Європі теж не варто згадувати. Очікується, що приріст ВВП України складе 5,1% в 2011 році. Це, а також перспектива підписання Угоди про зону вільної торгівлі між ЄС і України, є ключовими аргументами на користь інвестиційного співробітництва між Україною та США», – зазначив Грімм.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.09MB | MySQL:40 | 0.162sec