My Great Web page


Интернет реклама УБС

Камера Panasonic LUMIX DMC-3D1 здатна записувати об’ємне HD-відео у форматі 1080p

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Камера Panasonic LUMIX DMC-3D1 здатна записувати об’ємне HD-відео у форматі 1080p

Крім моделі LUMIX DMC-GX1, компанія Panasonic анонсувала компактну камеру LUMIX DMC-3D1. Модель оснащена двома датчиками зображення формату 1 / 2, 3 дюйми дозволом 12,1 Мп, а також двома об’єктивами з фокусною відстанню 25 мм і чотириразовим трансфокатором.

Наявність двох об’єктивів істотно розширює можливості камери. По-перше, новинка здатна робити стереоскопічні знімки роздільною здатністю 8 Мп і записувати об’ємне відео високої чіткості у форматі 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

У двовимірному режимі кожен об’єктив виконує власну роль з індивідуальними параметрами. Наприклад, можна одночасно знімати на відео всю сцену цілком і в той же час робити портрети крупним планом у вирішенні 12,1 Мп.

Операції з обробки зображень та усунення шумів покладені на процесор Venus Engine. Виробник відзначає, що незважаючи на подвоєні можливості, камері потрібно стільки ж енергії, що і звичайної компактної камері.

Камера дозволяє робити до чотирьох (з автофокусом) або до восьми знімків в секунду (без автофокусу). Модель позбавлена будь-яких елементів керування на задній панелі. Всі дії виконуються за допомогою сенсорного дисплея діагоналлю 3,5 дюйма.

Новинка з’явиться у продажу в грудні за ціною $ 500.

IXBT.com


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.04MB | MySQL:40 | 0.161sec