My Great Web page


Интернет реклама УБС

Україна ще має час поторгуватися з Росією по СОТ

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Україна ще має час поторгуватися з Росією по СОТ

Україна може встигнути до 10 листопада перешкодити процесу вступу Росії до СОТ.

Джерело в СОТ висловив подив бажанням Україні увійти до Робочої групи (РГ) з приєднання Росії до організації, так як Україні вже є членом РГ з 2008 року, пише LB.ua.

Співрозмовник пояснив, що будь-який член РГ має право відновити переговори з країною, що домагається вступу до СОТ, до того моменту, поки група не проведе свого заключного формального засідання.

У випадку з Росією, таке засідання заплановано на 10 листопада. На ньому усіма членами РГ (більше 60 держав) повинен бути схвалений пакет документів щодо приєднання РФ до СОТ, що включає в себе доповідь групи, зобов’язання РФ щодо товарів, послуг, протокол про приєднання і проект рішення генеральної ради СОТ. Після цього документи надходять на міністерську конференцію СОТ, намічену на 15-17 грудня. І хоча залишається можливість, що будь-яка країна виступить проти членства РФ на міністерській конференції, шанси цього дуже малі, враховуючи, що раніше такого в історії організації не траплялося.

«Так що в України є час до 10 листопада для того, щоб почати переговори з Росією. Теоретично, це можливо », – визнало джерело.

Глава російської делегації з переговорів про приєднання до СОТ, керівник департаменту торговельних переговорів міністерства економічного розвитку РФ Максим Медведков також повідомив, що «до останнього моменту статися може все, що завгодно». Він підтвердив, що Україна входить в РГ, але двосторонніх переговорів між двома країнами в рамках групи не велося, оскільки Київ не висував жодних вимог.

В п’ятницю перший віце-прем’єр України Андрій Клюєв, виправдовуючись перед парламентом в затягуванні відповідних переговорів з Москвою, несподівано заявив, що Україна використовує свій вплив на процес вступу Росії до СОТ, щоб отримати знижку на російський газ.

Напередодні президент Дмитро Медведєв заявив, що всі перешкоди на шляху вступу Росії до СОТ зняті і про завершення відповідних переговорів офіційно буде оголошено наступного тижня.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.388sec