My Great Web page


Интернет реклама УБС

Говард Дін:Існує ризик, що на заході почнуть думати про Україну як про Білорусь

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Говард Дін:Існує ризик, що на заході почнуть думати про Україну як про Білорусь

Фото media.herald-dispatch.com

У країнах Заходу може сформуватися вкрай негативна думка про Україну, як про країну, в якій не дотримуються демократичні норми.

Про це в інтерв’ю DT.UA сказав Говард Дін, колишній кандидат від демократів у президенти США і нинішній член ради директорів Національного демократичного інституту.

«Існує ризик, що про Україну почнуть думати як про Білорусь. Дуже важливо, щоб цього не сталося. Україна дуже важлива для Сполучених Штатів, але ще більше – для Європейського Союзу. Тому ми – США та ЄС – у цій боротьбі разом, і хотіли б залишатися разом з вами. Але зараз здається, що Україні нас відштовхує », – сказав він.

«Ви повинні розуміти: Європа хоче партнерства з Україною. Але вона ніколи не піде на це партнерство, поступаючись своїми демократичними принципами та стандартами. Тому якщо ситуацію із засудженням Тимошенко не буде виправлено, я сумніваюся, що всі 27 країн Європейського Союзу ратифікують угоду про асоціацію», — сказав Говард Дін.

«У західних демократіях переслідування політичних опонентів – це та червона лінія, за яку не можна заходити … Ми не віримо в те, що однопартійна система може бути успішною. У довгостроковій перспективі такого не може бути ні в політичній сфері, ні в економічній. Тому ми дійсно досить чутливо ставимося до подій в Україні », – підкреслив Г. Дін.

«Думаю, ваша країна стоїть на роздоріжжі. Після вироку Тимошенко імідж вашої країни на Заході сильно постраждав, і в довгостроковій перспективі це зашкодить їй економічно. Тепер погляди прикуті до виборчого законодавства Україну », – зазначив він.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.568sec