My Great Web page


Интернет реклама УБС

Каськів розповів, чому і досі не склав депутатські повноваження. Або чому я порушую Конституцію

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Каськів розповів, чому і досі не склав депутатські повноваження. Або чому я порушую Конституцію

Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів поки що не збирається відмовлятись від депутатських повноважень через те, що досі не сформовано положення про агентство, яке він очолює. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі УНН.

Колишній лідер “Пори”, котрий свого часу, а саме в 2004 році боровся проти режиму, свавілля та беззаконня, швидко пристосувався до всього того. В своїх шефів навчився відмазуватись від вимог діючого законодавства.

“Я не складаю повноважень через те, що не сформовано положення про ту структуру, до якої мене призначили. Тому я одночасно працюю і в парламенті, і в державному агентстві. Можна сказати, що я виконую подвійну роботу і не намагаюсь уникнути її”, – зазначив В.Каськів.

Він наголосив, що найближчим часом будуть підписані необхідні документи для остаточної формалізації роботи агентства і тоді буде вирішено питання щодо його депутатських повноважень.

“Я вважаю, що це відбудеться найближчим часом”, – додав В.Каськів.

Як відомо, В.Каськіва призначено керівником Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами на початку 2011 року, проте він і досі не склав повноваження народного депутата від НУ-НС.

Тобто не сформував положення про агентство, й сиди на двох стільцях скільки хочеш. Голосуй в Верховній Раді, й агентством керуй. Все просто.

Й навіщо Основний закон, який не дозволяє народному депутату суміщати свій мандат з посадою у виконавчій владі.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.444sec