My Great Web page


Интернет реклама УБС

Хеловін по-українськи

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Хеловін по-українськи

Українці, на відміну від інших по-своєму святкують Хеловін.

Так Олена Білозерська в своєму блозі з посиланням на Олександра Місюру описала Хеловін по-українськи, з затриманнямСергія Мельниченко, Вадима Лісового і Павла Целовальникова.

“Замість гарбузів були ананаси (бо “Спасибі мешканцям Донбасу за ананаса”), люди були вдягнені – хтось у роби в’язнів, хтось в балахони катів”, – пише Білозерська.

“Тримали гасла: “Спасибо жителям Донбасса!”, “Welcome to hell!” і “Ешь ананасы, рябчиков жуй, день твой последний приходит, буржуй!”.

“Найцікавіше, як розповів О.Місюра, – ідея акції виникла буквально за годину до її проведення, активісти сконтактувалися телефоном, швидко з’їхалися і привезли реквізит. А на Банковій на них уже чекав автобус “Беркуту” і підполковник Бойко, який сказав: “Ми вам не дамо провести акцію”. “А хіба ми плануємо якусь акцію?” – запитали КУПРівці. – “Так, плануєте. Акцію з екзотичними фруктами”, – розповіла вона

В результаті до АП активістів не підпустили, акцію провели біля пам’ятника Франку.

“Єдине пояснення, яке бачить пан Місюра – телефони прослуховувались. Щоправда, на місці були кореспонденти кількох видань, яких запросили самі активісти (мене чомусь не запросили). Теоретично, у якійсь редакції міг сидіти стукач :) ”, – зробила припущення Олена.

 

 Такі вони!!! Активні українці

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.27MB | MySQL:40 | 0.439sec