My Great Web page


Интернет реклама УБС

«Укрзалізниця» скасувала 7 міжнародних потягів

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! «Укрзалізниця» скасувала 7 міжнародних потягів

Як повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури України, “у зв’язку з малим попитом та малонаселеністю Державна адміністрація залізничного транспорту України відміняє курсування малосоставних міждержавних поїздів, якими за прямим призначенням користується мінімальна кількість пасажирів”.

Зокрема, це стосується поїздів № 53/54 «Харків — Уфа» (разом з безпересадочним вагоном Харків—Красноярськ і Харків—Владивосток), № 385/386 Харків — Липецьк і № 311/312 Харків — Калінінград, № 323/324 Харків — Мурманськ, № 637/638 Харків – Куп’янськ – Вузловий.

З тієї ж причини будуть відмінені поїзда №107/108 Київ – Астана, №46/45 «Львів – Адлер» (до кінцевої станції курсує 7-9 пасажирів), а також причіпні та безпересадкові вагони Житомир-Москва-Хмельницький, Хмельницький-Москва-Житомир.

Оптимізація маршрутів міжнародного сполучення переглядається за результатами нещодавно проведеного моніторингу пасажиропотоку, який засвідчив, що відсоток пасажирів, які мандрують міжнародними залізничними рейсами від початкової до кінцевої станції, у більшості випадків не сягає навіть 10%. Тобто пасажирський поїзд прибуває на кінцеву зупинку практично порожній. Для прикладу, до Владивостока купують квитки 3 особи за 5 рейсів.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.443sec