My Great Web page


Интернет реклама УБС

Залізниця вводить повагонний продаж квитків

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Залізниця вводить повагонний продаж квитків

З 1 листопада 2011 року Укрзалізниця вводить автоматизоване регулювання реалізації місць в поїздах в залежності від населеності вагонів. Це означає, що реалізація місць починатиметься з одного вагона кожного типу (СВ, купейний, плацкартний). У разі, якщо у вагоні певного типу залишиться менше 9 вільних місць, відкриватиметься для продажу наступний вагон цього типу. Незадіяні вагони поїзда будуть відчеплені й введені до складу поїздів, на які існуватиме підвищений попит, – повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Нововведення дозволить послідовно та рівномірно заповнювати вагони поїздів, оперативно регулювати їх схеми, орієнтуючись на попит у перевезенні пасажирів, ефективно використовувати існуючий вагонний парк.

У доцільності переходу на повагонний продаж квитків залізничники вже переконалися на основі пілотного проекту, який як експеримент реалізовувався на всіх залізницях України з 9 вересня.

На Придніпровській за таким принципом продавались квитки на поїзд №41\42 сполученням Дніпропетровськ-Трускавець і в зворотному напрямку. Жодних нарікань з боку пасажирів не було.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.392sec