My Great Web page


Интернет реклама УБС

Найдешевші гірськолижні курорти Європи

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Найдешевші гірськолижні курорти Європи

Фото: tripblog.ru

Найдешевшим гірськолижним курортом в Європі був визнаний болгарський Банско. Загальна вартість перебування на курорті становить 302 євро. Таким чином, Банско обійшов навіть курорт Арінсал в Андоррі, який був визнаний найдешевшим в минулому році.

Цього року, за даними британської компанії, вартість перебування на курорті в Андоррі складає 422 євро, що робить Андорру найдешевшим місцем для катання на лижах серед країн єврозони. У порівнянні з минулим роком вартість відпочинку на курортах Болгарії та Андорри знизилася на 5%.

Зросла вартість перебування на гірськолижних курортах Швейцарії. Аналітики компанії відзначають, що зростання цін на відпочинок в Швейцарії пов’язаний з різницею валют – за минулий рік швейцарський франк значно виріс по відношенню до євро.

Найдоступнішим курортом з точки зору транспорту британська компанія визнала гірськолижний курорт Бохінь в Словенії. Наступними в списку місць, куди гірськолижники зможуть дістатися швидше за все, стоять іспанська Формігаль, італійський Лівіньо і австрійський Шладмінг.

Автори дослідження враховували вартість одного підйому для гірськолижників на канатній дорозі, вартість прокату гірськолижного спорядження та ціни на їжу і напої.

LB.ua


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.26MB | MySQL:40 | 0.388sec