My Great Web page


Интернет реклама УБС

Карасьов: Справи Тимошенко кепські. Справи України теж?

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Карасьов: Справи Тимошенко кепські. Справи України теж?

Політолог Вадим Карасьов, який раніше стверджував: Тимошенко звільнять максимум до 15 грудня, планованої дати підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, – тепер думає інакше:

«Прогнози щодо справи Тимошенко неможливо давати тільки в контексті самої справи Тимошенко. Треба дивитися ширше, в контексті інтеграційного вибору України. І я давав прогноз про звільнення Юлії Тимошенко до 15 грудня з огляду на наміри української сторони інтегруватися в бік Євросоюзу, підписати Угоду про зону вільної торгівлі та про політичну асоціацію з ЄС. Очевидно, що зараз українська влада переглянула свої інтеграційні пріоритети і починає курс на зближення з Митним союзом, на вступ до Митного союзу, а потім на створення Євразійського союзу на теренах колишнього СРСР. І якщо це так, то тоді зрозуміло, що справи Тимошенко кепські. Тоді вона вже не буде на свободі, а навпаки, її далі обкладатимуть червоними прапорцями старих забутих і нових вигаданих чи реальних справ», – сказав Карасьов «Голосу Америки».

За словами політолога, поки що зміна вектора остаточно не відбулася, але вона відбувається просто на наших очах.

«Ми є свідками зміни пріоритетів, «перестрибування» з одного вектора на інший, протилежний вектор інтеграції. І при цьому суспільство мовчить! Це взагалі дивно, що інтеграційний вектор країни залежить від інтеграційної каші в голові однієї людини.

Але ж суспільство мовчить! Еліти мовчать і лиш сперечаються – сидітиме Тимошенко чи не сидітиме. Це питання другорядне. Головне – чи посадять Україну на голку російської нафти і газу, чи все ж таки їй відкриють можливості входження в цивілізований світ. Ось у чому питання!
Усі роздумують – а що він вибере? Хіба ж це його вибір, це вибір країни, це вибір історії. А не однієї людини, яка до такого вибору не готова», – зазначає Карасьов.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.395sec