My Great Web page


Интернет реклама УБС

ХТО – КОГО:ГЕНПРОКУРАТУРА “ОЖИВИЛА” СПРАВУ ТИМОШЕНКО ЩОДО ГРОШЕЙ ЄЕСУ

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! ХТО – КОГО:ГЕНПРОКУРАТУРА “ОЖИВИЛА” СПРАВУ ТИМОШЕНКО ЩОДО ГРОШЕЙ ЄЕСУ

Вже стало очевидним, що кроки, які проводить команда президента Януковича разом з ним в зовнішньополітичному векторі, важко назвати безглуздими, недалекоглядними, тупими.

Маски зірвано. Проводячи риторику на зближення з Європейським Союзом, на меті ставились зовсім інші, діаметрально протилежні цілі. Проводиться послідовна політика зриву поступу України в демократичний світ. В той час, коли вперше, Європейські країни, США, Канада виступили з консенсусним рішенням в захисті демократичних цінностей на підтримку конкретних осіб в Україні, Тимошенко, Луценко, Іващенко та інших, проти Тимошенко відновлюють ще одну кримінальну справу.

Як повідомляє Українська правда, Генеральна прокуратура 20 жовтня 2011 року скасувала постанову про закриття кримінальної справи у відношенні Юлії Тимошенко за фактами розкрадання 25 млн грн. бюджетних коштів і відхилення від сплати понад 20 млн грн податків шляхом впровадження злочинної фінансової схеми щодо розрахунків за природний газ корпорацією “Єдині енергетичні системи України” і приховування доходів від діяльності її офшорної компанії.

“Досудове слідство у справі проводиться податковою міліцією”, – пише вона.

Таким чином, ставиться ще одна перепона на шляху до підписання договору про Асоціацію з ЄС.

P.S. Коментуючи відновлену Генпрокуратурою справу про розкрадання коштів керівництвом ЄЕСУ Турчинов сказав, що ГПУ не має де оскаржувати рішення Верховного суду, яким справа закрита.

“Не всі про це знають, але справа була остаточно закрита на спільному засіданні двох палат Верховного суду у повному складі. То до кого вони збираються звертатися з касацією? Мабуть тільки до Кірєєва, або може вже в адміністрації президента створили касаційний відділ”, – сказав Турчинов.

Ухвала Верховного Суду є остаточна і оскарженню не підлягаює.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.417sec