My Great Web page


Интернет реклама УБС

Актуальні поради білоруського опозиціонера українцям

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Актуальні поради білоруського опозиціонера українцям

Враховуючи роки, я підкреслюю, роки виснажливої ​​і часом непомітної з боку боротьби з лукашизмом мені б хотілося поділитися низкою міркувань з представниками реальної демократичної опозиції в Україні:

1. Завжди пам’ятайте про свою першорядну задачу – будь-яким шляхом усунення від влади Диктатора, його синів і всієї Сім’ї. Режим за допомогою підконтрольних ЗМІ завжди буде намагатися збити вас, дезорієнтувати єрундовими дрібницями або неіснуючими перешкодами. Не реагуйте, вмійте відрізняти головне від другорядного.

2.  Ретельно фіксуйте кожного підгодованого Режимом ката, карателя. Ведіть на них загальнодоступну базу (одну або декілька) даних, на основі якої формуйте «чорні списки» для посольств іноземних держав.

3.  Не беріть собі в якості лідерів людей випадкових, слабовільних, а також заплямованих доведеною співпрацею з Режимом. У Республіці Білорусь таке майже кожен раз трапляється під час президентських виборів, після чого вівці знову залишаються без пастиря.

4. Не бійтеся в своїх промовах, інформаційних повідомленнях, блискавках регулярного, підкресленого використання слів «диктатура», «диктатор», «незаконно обіймає посаду президента» тощо. Їх нещадної експлуатації. Раз і назавжди запам’ятайте, розтлумачте іншим – немає у вас більше «президента», «глави держави». Просіть користуватися таким понятійним апаратом ЗМІ, блогерів. Інакше з часом у вас зникне всяка однозначність, і тим більше ви не зможете пояснити простим людям де правда, а де криється брехня. Формулювання «наш президент», «обраний президент» скують вас по руках і ногах, заберуть голову.

5.  Постійно наскільки це можливо ведіть контрпропагандистську роботу з рядовими військовослужбовцями, міліціонерами, офіцерським складом. Враховуйте свій власний успішний досвід 2004 року. Відверто пишу, щось подібне рідко коли можна було зустріти у нас, у білорусів. Звідси у різнобарвних «беретів» та звіряча ненависть, «хапуни» і інший садизм.

6.  Не будьте наївними. Ніколи не ведіть жодних переговорів із владою, ніколи не йдіть на найменші поступки. Диктатура розуміє лише мову сили, параграфи ультиматумів, пункти вироків.

7.  Постійно підкреслюйте переваги вільного життя в «помаранчеву» епоху, благо що вона у вас була, різкі контрасти культивованої режимом обмеженості з цінностями європейської цивілізації. «Все пізнається в порівнянні», – це якраз той випадок. Невпинно порівнюйте ціни на товари народного споживання, розміри пенсій і зарплат, соціальних виплат та допомог.

8.  Робіть акцент на реформи, реформи і ще скільки завгодно разів повторюю реформи. Режим обов’язково постарається мінімізувати в суспільній свідомості різницю між самим собою, своїм Диктатором і будь-яким з ваших лідерів. Людям з кожним днем ​​по радіо, ТБ і в газетах буде вселятись думка «З відходом Диктатора нічого не зміниться, буде тільки гірше». Перебивайте такі депресивні настрої яскравими, розумними програмами з якісної зміни життя в країні. Виступайте за контрактну армію, персоніфіковані пенсійні рахунки, медичне страхування і т.д. Інакше ніхто ніколи не відчує, що ви дійсно краще за своїх політичних супротивників. Опозиція повинна не тільки кричати що не правильно, а й невпинно роз’яснювати, а як це воно правильно.

9. Знайте слабке місце Диктатора, показуйте всім «де лежить Кощеева смерть». У білоруському випадку – це психо-статеві патології Лукашенко А. Г. У вас, напевно, буде щось інше. Шукайте і знайдете.

10.  Використовуйте будь-яку появу Диктатора та його свити на людях щоб донести Правду своїй країні, а разом з нею і всьому навколишньому світу. Їм має бути страшно виходити зі свого укриття.

Михаил Решетников


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.2MB | MySQL:40 | 0.457sec