My Great Web page


Интернет реклама УБС

“Washington Post”:Янукович є головним підозрюваним

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! “Washington Post”:Янукович є головним підозрюваним

“Колишній прем’єр-міністр, пані Тимошенко була звинувачена в адміністративних помилках при проведенні переговорів про укладення угоди на купівлю російського газу. Але якщо дурні рішення повинні залучатися до кримінальної відповідальності в Україні, Янукович сам буде головним підозрюваним” – йдеться в статті.

Колишній водій вантажівки, який намагався вкрасти перемогу на президентських виборах 2004 року спонукали до Помаранчевої революції в Україні, пан Янукович переслідував дві суперечливі цілі з моменту здобуття президентства у справедливих виборах 2010 року.  Він зробив інтеграцію з Європейським Союзом основною метою, вів переговори щодо угоди про асоціацію, що дасть Україні вільну торгівлю з ЄС. Він загравав з адміністрацією Обами, підписав розпорядження щодо передачі високозбагаченого урану. При прийнятті деяких важливих поступок Росії, пан Янукович досі чинить опір спробам Путіна залучити Україну в митний союз з іншими колишніми пострадянськими країнами.

Проте пан Янукович одночасно намагався консолідувати владу в країні – кампанія, яка повністю суперечить інтеграції з Заходом. На додаток до судового переслідування пані Тимошенко та ряд інших діячів опозиції, Янукович виграв від сумнівного рішення суду надати йому додаткові повноваження і отримав перемогу на місцевих виборах, які незалежні спостерігачі називають несправедливим. Незважаючи на неодноразові попередження і явні, що ув’язнення пані Тимошенко поставить під загрозу інтеграцію з ЄС, яка повинна бути завершена в найближчі тижні, суд продовжувався.

У четвер пан Янукович сказав, що підтримує дії парламенту скасувати кримінальну відповідальність за такі дії, які прийняті пані Тимошенко. Це може дозволити апеляційному суду звільнити її до кінця місяця, що у свою чергу, може дозволити з угодою про асоціацію з ЄС просуватися вперед. Це було б прийнятним результатом, але і європейські лідери повинні встояти перед спокусою продовжити торговельну угоду до тих пір, як лідер опозиції перебуває у в’язниці. Той факт, що прокуратура висунула нові звинувачення проти пані Тимошенко, лише підкреслює цей момент.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.465sec