My Great Web page


Интернет реклама УБС

Пайфер:Києву вдалося зробити майже неможливе

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Пайфер:Києву вдалося зробити майже неможливе

«Києву вдалося зробити майже неможливе – не часто комусь вдається викликати такий шквал критики від майже всіх європейців, плюс американців і росіян, – заявив колишній посол США в Україні, старший науковий співробітник Брукінзького інституту Стівен Пайфер, пише Цензор.нет з посиланням на «KyivPost». – І наслідки не змусять себе чекати».

«Тимошенко в жодному разі не є єдиною причиною тривоги на Заході щодо регресу демократії в Україні. Інші опозиційні політики, наприклад Юрій Луценко, також животіють у в’язниці. Тиск на ЗМІ не припиняється. Плани щодо прийняття нового закону про вибори викликали стурбованість, що опозиційні партії можуть опинитися в невигідному становищі, – зазначив також американський дипломат. – Але Тимошенко все одно очолює список найбільш проблемних питань».

«Пов’язку можна знімати швидко чи повільно і більш болісно. У випадку Тимошенко Янукович і українська влада, схоже, знімають пов’язку так повільно, як тільки можуть … а потім приклеюють її назад, щоб знову здерти. Нарешті, якщо Янукович дійсно хоче наблизити Україну до Європи, йому доведеться знайти спосіб звільнити Тимошенко і дозволити їй повернутися до політичного життя, – підсумував пан Пайфер.  – Питання в тому, коли він почне діяти і, між тим, якої шкоди буде завдано іміджу Києва, скільки самітів буде скасовано, і які санкції проти України чи українських чиновників буде запропоновано в західних законодавчих органах»


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.08MB | MySQL:40 | 0.158sec