My Great Web page


Интернет реклама УБС

Фантом-Опера:УКРАЇНА НЕ БРАЛА НА СЕБЕ БОРГИ ЄЕСУ

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Фантом-Опера:УКРАЇНА НЕ БРАЛА НА СЕБЕ БОРГИ ЄЕСУ

Міністерство фінансів немає ніякої інформації, яка б засвідчувала надання державних гарантій за зобов’язаннями корпорації ЄЕСУ.

Про це йдеться в листі міністра юстиції Олександра Лавриновича у відповідь на запит Інни Богословської, пише Українська правда.

“Україна як держава не несе відповідальності за дії суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності” ,- вказано в листі.

“Водночас стосовно надання гарантій урядом України за зобов’язаннями корпорації “Єдині енергетичні системи України” повідомляємо, що на момент написання зазначених листів в період з 1995 по 1996 роки законом України від 5 грудня 1990 року “Про бюджетну систему”, яким було визначено правові засади функціонування бюджетної системи, її принципи, основи бюджетного процесу…не передбачалось надання урядом України державних гарантій за зобов’язаннями суб’єктів господарювання”, – сказано у відповіді міністра.

“Разом з тим за інформацією Міністерства фінансів в його обліку відсутня інформація  щодо наявності будь-якої заборгованості корпорації “Єдині енергетичні системи України” перед Міністерством оборони РФ та Міністерством фінансів не надавались державні гарантії за зобов’язаннями корпорації”, – підкреслив Лавринович.

Що ж то за справа в Службі безпеки України, не відомо. Але початок її вказує, що за абсурдністю вона має всі шанси потрапити в Книгу рекордів.

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.415sec