My Great Web page


Интернет реклама УБС

Прем’єр-міністр Канади: Ситуація в Україні знову стала небезпечною

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Прем’єр-міністр Канади: Ситуація в Україні знову стала небезпечною

Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер надіслав президенту України Віктору Януковичу листа, у якому висловлює глибоке занепокоєння політично вмотивованим процесом над Юлією Тимошенко, – повідомляє прес-служба Батьківщини.

«Шановний пане Президенте, Україна та Канада мають особливі партнерські відносини, які формувалось поколіннями українських мігрантів у Канаді. Тому я глибоко занепокоєний останніми подіями у Вашій країні, зокрема, очевидною політичною вмотивованістю судового процесу проти колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко», – йдеться у листі.

Прем’єр-міністр Канади зазначає, що за оцінками численних міжнародних експертів «судовий процес проти Тимошенко не відповідає загальноприйнятим нормам належної правової процедури та справедливості».«Канада переконана, що справедлива та незалежна судова система є важливою складовою демократичного управління. Як Ви пам’ятаєте, під час нашої спільної прес-конференції у Києві у жовтні 2010 року я закликав Україну міцно триматись її відданості демократії. Я не можу переоцінити потенційні негативні наслідки поточного судового процесу проти Юлії Тимошенко як для майбутніх відносин України з Канадою, так і для довготривалого демократичного розвитку Вашої країни», – наголосив Стівен Гарпер.

Він також додав, що Канада залишається «рішучим прихильником зусиль щодо побудови мирної, демократичної та заможної України».

«Ситуація в Україні знову стала небезпечною. Політично-вмотивовані звинувачення проти лідера опозиції Юлії Тимошенко вилились у семирічний термін ув’язнення. Якщо його буде реалізовано, ці події, безперечно, призведуть до подальших репресій в Україні», – наголошувалось у листі.

«Пане Прем’єр-міністр, ми знову звертаємось до Вас із проханням використати Ваш вплив, щоб переконати президента Віктора Януковича скористатись його президентськими повноваженнями та реабілітувати Тимошенко від того, що було визнано міжнародним співтовариством як політичні репресії, приховані за нібито «злочином» перевищення службових повноважень. Такі дії принесуть більшу користь його країні, ніж ув’язнення демократичного лідера», – підкреслювали у Канадській групі за демократію в Україні.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.508sec