My Great Web page


Интернет реклама УБС

Маразм не зупинить : В Україні буде “компромісний час”

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Маразм не зупинить : В Україні буде “компромісний час”

Керівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виступив з притаманним тільки мабуть Україні, черговим ноу-хау.

За словами Єфремова, якщо рішення не переходити на зимовий час не влаштовує Захід України, то протилежне рішення завдасть незручностей Сходу країни.

“Якщо на сьогоднішній день незручно на західних територіях, тому що там сонце сходить пізніше, ніж на Сході, то зворотне рішення призведе до того, що на Сході о 4 дня наступатиме ніч”, – сказав він.

“Треба знайти компромісний час, який влаштує і одну, й іншу сторону, щоб не постраждало населення ні на Заході, ані на Сході”, – резюмував Єфремов.

Мабуть там важко зрозуміти, що часовий пояс в окремо взятій країні, навіть в такій поважній, як Україна, не встановлюється “елітами”. Навіть такими продвинутими, як наша.

Мабуть не царська ця справа, подивитись в інернеті на карту часових поясів та зрозуміти врешті врешт для себе, що територія України майже повністю розташована в межах другого часового поясу, оскільки крайніми точками її є:

на сході: с. Червона Зірка Луганської області — 40°11′53″ сх. д.

на заході: с. Соломоново, Ужгородського району, Закарпатської області — 22°09′50″ сх. д.

Таким чином, близько 95% території країни розташовується в другому поясі, незначна частина Закарпаття у першому, а Луганська область, частина Харківської та майже вся Донецька — у третьому. Таке розташування території України відносно часових поясів є сприятливим для використання часу одного поясу.

Це ж треба придумати й тут якусь страшну історію, щоб захід й схід тільки й з’ясовував між собою ще й те, а в якому поясі кожен буде жити.

В цей час зубожіючи, знаходячись на передостанньому місті в Європі.

Активні українці


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.551sec