My Great Web page


Интернет реклама УБС

Гриценко:Зараз немає жодного сектору у суспільстві, який би радів тому, що відбувається

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Гриценко:Зараз немає жодного сектору у суспільстві, який би радів тому, що відбувається

«Зараз немає жодного сектору у суспільстві, який би радів тому, що відбувається за Януковича. До того ж світ став відкритим, і ми бачимо, як досить швидко вдається валити диктаторські режими в інших державах», – розповів голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми «Підсумки з Віталієм Гайдукевичем» на телеканалі ТВі.

Гриценко заявив, люди вже побачили, що кожен новий день діяльності чинного президента приносить лише проблеми.

Голова «Громадянської позиції» наголосив, коли стискаєш пружину до межі, вона розправляється і з силою б’є по голові. Він нагадав, у Єгипті за кілька місяців до повстання було тихо і мирно, Мубарак думав, що прийшов навічно, що можна красти мільйони, переписувати їх на сім’ю і все буде нормально.

«Потім народ прокинувся і Мубарака з дружиною перед телекамерами при нотаріусі змусили відписати всі свої «межигір’я» в бюджет країни. Те саме чекає і Януковича», – вважає Гриценко.

Однак, голова «Громадянської позиції» заявив, що не знає, коли український народ нарешті прокинеться і вимагатиме від влади відповідальності.

«На жаль, у нас в генах закладений страх перед владою. Навіть у живій природі серед тварин самка захищає свій виводок, а у нас у 1932-33 роках замість того, щоб взяти вила і колоти очі своїм односельцям, які прийшли забирати хліб, варили власних дітей. Я цього не розумію», – розповів народний депутат.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.390sec