My Great Web page


Интернет реклама УБС

Угорщина, Чехія і Польща висунули ультиматум Януковичу: ніякого договору про асоціацію поки Тимошенко у в’язниці

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Угорщина, Чехія і Польща висунули ультиматум Януковичу: ніякого договору про асоціацію поки Тимошенко у в’язниці

Прем’єр-міністри Чехії, Угорщини та Польщі Петро Некас, Віктор Орбан і Дональд Туск заявили, що будуть протистояти євроінтеграційним процесам України до тих пір, поки Юлія Тимошенко перебуває у в’язниці.

Вони заявили, що чинитимуть перешкоди євроінтеграційним процесам України до тих пір, поки лідер партії «Батьківщина», екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко перебуває у в’язниці, – повідомляє Цензор.нет.

Ми говоримо відкрито, що ми не можемо собі уявити ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною, в ситуації, коли судова система в Україні не працює, і до тих пір, поки колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко перебуває у в’язниці”, – сказав прем’єр-міністр Чехії Петро Некас.

Польський прем’єр-міністр Дональд Туск сказав, що захист прав людини є “найбільш важливим європейським стандартом”.

“З тих пір, як колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сидить у в’язниці, важко говорити про те, що Україна відповідає європейським стандартам”, – заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.463sec