My Great Web page


Интернет реклама УБС

Почалося. В календарях зустрічей лідерів ЄС візит Януковича не фігурує

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Почалося. В календарях зустрічей лідерів ЄС візит Януковича не фігурує

В офіційних календарях лідерів Європейського Союзу на наступний тиждень, оприлюднених на їх сайтах, зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем поки не фігурують.

Таких зустрічей немає в календарях ні Президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, ні Президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея, ні Президента Європарламенту Єжи Бузека, – пише Цензор.нет.

Так, згідно з календарем Ж. Баррозу, 20 жовтня (день, на який був запланований візит В. Януковича до Брюсселя), у нього передбачений виступ на конференції щодо нового багаторічного бюджету ЄС, відвідування запуску супутника для системи Galileo, а також зустрічі з Президентом Уругваю Мухіка Кордан і генеральним секретарем Соціалістичної партії Португалії Антоніо Хосе Сегуро.

Президент Європейського Ради 20 жовтня планує зустрітися з Президентом Уругваю, а також з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском.

Президент Європарламенту – виступити на конференції щодо нового багаторічного бюджету ЄС, а також зустрітися з Президентом Уругваю.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.437sec