My Great Web page


Интернет реклама УБС

Нова кримінальна справа проти Тимошенко – Європа ще далі

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Нова кримінальна справа проти Тимошенко – Європа ще далі

Порушення нової кримінальної справи проти Юлії Тимошенко означає тільки одне – в команді президента Віктора Януковича, яке гордо йменує себе оточенням, є стійка група, котра всіма силами та засобами не бажає просування України до Європейського Союзу.

Вибраний час, а саме, після вироку Печерського суду відносно Тимошенко, та неймовірної, негативної реакції США, Канади, Європейського Союзу на нього, вказує, що та група не збирається здавати свої позиції. Вона робить черговий виклик цивілізованому світу, порушивши кримінальну справу за епізодом, який вже декілька разів без жодних наслідків розглядався ще при президентові Леоніду Кучмі, та по якому давно минув строк давності.

Піднявши ту справу саме зараз, група має на меті доказувати українському суспільству, цивілізованому світу, що шлях авторитаризму, залякування, репресій, а не демократичні цінності європейської спільноти – це кращий шлях для України.

Очевидно, та група не має в Європі ринку збуту своєї продукції. Також, складається враження, що йде мова про підігравання інтересам північного сусіди.

Й центром виконання тих цілей стала Служба безпеки України, яка порушила кримінальну справу.

Те, що президент Янукович миттєво не реагує на такі дії означає, що як мінімум він й сам ще не визначився з вектором розвитку держави, та з підписанням договору про Асоціацію з ЄС.

Або йому не дають….

Володимир Сидоренко


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.395sec