My Great Web page


Интернет реклама УБС

ОБАМА ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ТИМОШЕНКО

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! ОБАМА ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ТИМОШЕНКО

Адміністрація президента США Барака Обами закликає звільнити Юлію Тимошенко та інших політичних лідерів та колишніх державних посадовців України.
Про це ідеться у спеціальній заяві Білого дому, повідомляє «Українська правда».
“Сполучені Штати глибоко розчаровані засудженням і вироком колишньому прем’єр-міністрові України Юлії Тимошенко з політично мотивованого кримінального переслідування”, – зазначається в заяві.
“Обвинувачення проти Тимошенко й сам судовий процес над нею, так само як кримінальне переслідування інших лідерів опозиції й членів попереднього уряду, викликали серйозні побоювання із приводу прихильності української влади демократії й верховенству права”, – заявили в Білому домі.
“Сполучені Штати рішуче підтримують цілі українського народу щодо становлення демократичної і процвітаючої європейської держави і залишаються прихильником зміцнення двостороннього співробітництва, заснованого на спільних цінностях та спільних інтересах”, – зазначили в адміністрації президента США.
“Україна, однак, не може досягти цієї мети без подвоєння зусиль по захисту і зміцненню демократії та верховенства права для всіх громадян країни”, – підкреслили у Білому домі.
“З цих причин Сполучені Штати закликають звільнити пані Тимошенко та інших політичних лідерів і колишніх урядовців, і вважають, що вони повинні мати необмежену можливість повною мірою брати участь у політичному житті, в тому числі у парламентських виборах наступного року”, – підсумували в адміністрації Обами.

Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.406sec