My Great Web page


Интернет реклама УБС

“За бездіяльність в громадському місці” карають. Поки що в Білорусі

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! “За бездіяльність в громадському місці” карають. Поки що в Білорусі

Палата представників національних зборів Білорусі на закритому засіданні прийняла відразу в двох читаннях зміни до закону «Про масові заходи», причому сталося це у відсутності журналістів, так як це законопроект виявився документом «обмеженого розповсюдження»

МВС Білорусі кілька місяців тому ініціювало внесення поправок в закон про масові заходи після того, як по всій країні на тижні проводилися акції мовчазного протесту – в закон пропонувалося внести покарання за «організовану бездіяльність», повідомляє Цензор.нет.

Згідно з текстом документа, дозвіл міської влади на проведення акції потрібно отримувати у випадках, коли планується «спільне масову присутність громадян у заздалегідь визначеному громадському місці (у тому числі під відкритим небом) і встановлений час для здійснення заздалегідь певної дії або бездіяльності».

Як повідомив зараз представник прес-служби парламенту, засідання пройшло в понеділок увечері, преса на нього не запрошувалася, так як обговорювався законопроект «обмеженого розповсюдження».

За даними прес-служби, представляли документ заступник міністра внутрішніх справ Євген Полудень і заступник голови парламентської комісії з прав людини, національних відносин і засобам масової інформації Анатолій Око.

Учасники групи «Революції через соціальні мережі» цього літа проводили на великих площах білоруських міст мовчазні акції протесту – коли затримували громадян, інші учасники починали аплодувати.
Президент Олександр Лукашенко заявляв, що учасники подібних акцій протесту «ляскають і мукають» за гроші.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.2MB | MySQL:40 | 0.557sec