My Great Web page


Интернет реклама УБС

Європі соромно за “показовий процес”

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Європі соромно за “показовий процес”

“Звичайно, політики, яких підозрюють у тому, що вони отримували гроші, використовуючи державну владу для власного збагачення або фінансування своїх партій, повинні постати перед правосуддям. Безумовно, в Україні добре відомо про зв’язок між грошима та політикою, між олігархами та політичними лідерами. Але це – єдина країна Європи, в якій колишній прем’єр-міністр постала перед судом за дії, які вона вчинила публічно, коли очолювала уряд”, – заявив депутат парламенту Великобританії від Лейбористської партії Деніс Макшейн у своїй статті у Le nouvel observateur.

“У Києві триває “показовий процес”, за який соромно Європі. Обраний демократичним шляхом президент України Віктор Янукович привернув до суду одного зі своїх суперників, колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, за рішення, яке вона прийняла, перебуваючи на чолі українського уряду», – додав він.

“Навпаки, вона повинна мати право відновити свою політичну кар’єру та випробувати свою долю відповідно до демократичної громадської думки у відкритій боротьбі з чинною владою. Польща, партнер України по Євро-2012, повинна надіслати свого президента Броніслава Коморовського, щоб той зустрівся зі своїм колегою у Києві та переконав його покласти край цьому процесу”, – зазначив депутат парламенту.

“І без того важко уявити підписання договору з ЄС, якщо Київ відмовиться визнати одну з фундаментальних цінностей демократії в Європі – усвідомлення того, що політичні лідери врегульовують свої розбіжності за допомогою виборчих урн, а не в судах”, – додав Макшейн.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.515sec