My Great Web page


Интернет реклама УБС

У Києві відкрито рух міської електрички

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! У Києві відкрито рух міської електрички

Сьогодні, 4 жовтня 2011 року, у столиці введено в дію першу чергу проекту «Міська електричка» – відкрито рух електропоїздів по залізничному кільцю Київського транспортного вузла, – повідомляє прес служба Міністерства інфраструктури.

Першими скористалися послугами міського електропоїзду Прем’єр-міністр України Микола Азаров, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин.

«Зручність кільцевої електрички полягає у тому, що вона одразу зв’язує 6 станцій метро. Тобто платформи міської електрички з’єднуються із станціями метро. Це значно полегшить мешканцям, особливо віддалених районів міста Києва, добиратися до центру», – зазначив Микола Азаров.

Зі свого боку, залізничники виконали усі заходи для організації руху електрички. Міська влада ж нині повинна завершити усі роботи з обладнання зупиночних пунктів та організувати логістику з міським транспортом. Наразі для перевезення пасажирів міською електричкою задіяні 14 станцій та зупиночних пунктів: «Київ-Пасажирський», «Київ-Волинський», «Київ-Петрівка», «Дарниця», «Борщагівка»; «Видубичі», «Лівий Берег», «Лівобережна», «Троєщина», «Зеніт», «Вишгородська», «Сирець», «Рубежівська», «Караваєві Дачі». По залізничному кільцю в години «пік» курсуватиме 66 електропоїздів: з 6: 00 до 9:30 та з 16:30 до 20:00. Проїхатися за маршрутом пасажири зможуть приблизно за годину. Інтервал руху між поїздами складатиме 15-17 хв. Вартість проїзду в електричці становитиме 1 грн.70 коп.

За словами Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, електричка нині працюватиме у тестовому режимі, а вже з листопада усі наявні недоліки та незручності будуть усунені.

Рух по залізничному кільцю дасть змогу розвантажити лінії метрополітену та покращить транспортне сполучення лівого і правого берегів столиці.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров зауважив, що зараз опрацьовуються питання реалізації другої черги проекту, зокрема планується запровадити рух швидкісного трамваю на житловому масиві Троєщина до однієї із станцій кільцевої електрички.

«Я буду вдячний мешканцям міста, якщо вони надаватимуть свої пропозиції щодо оптимізації маршрутів, які прилягатимуть до кільця міської електрички. Свої пропозиції усі бажаючі можуть висловити, звернувшись до call-центру КМДА, надсилати листи до адміністрації, або залишати пропозиції на сайті міської влади», – сказав Олександр Попов, – повідомляється в прес-службі КМДА.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.520sec