My Great Web page


Интернет реклама УБС

ПриватБанк відкриває Гарячу лінію для учасників МММ-2011

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! ПриватБанк відкриває Гарячу лінію для учасників МММ-2011

ПриватБанк відкриває спеціальну Гарячу лінію для учасників «Фінансової соцмережі МММ-2011″, що володіє ознаками фінансової піраміди, – повідомляє сайт банку.

За багатоканальним телефонним номером і через Інтернет-чат на сайті банку цілодобово можна отримати інформацію про порядок ідентифікації та повернення грошей за платежами на адресу МММ-2011, заблокованих банком.

Прес-служба ПриватБанку повідомляє, що платники, які при створенні платежу пройшли ідентифікацію, зможуть отримати заблоковані гроші практично миттєво.

Для тих, хто вносив гроші анонімно, наприклад, через кіоски, діятиме зрозуміла процедура ідентифікації.

«Загальний обсяг заблокованих грошей не такий великий – зазначає прес-служба ПриватБанку. -. Ми хочемо повернути ці гроші їх власникам якнайшвидше »

У Департаменті фінансового моніторингу ПриватБанку роз’яснили, що банк зобов’язаний заблокувати платежі на адресу МММ-2011 згідно з вимогами українського законодавства, принципів FATF (міжнародної організації протидії відмиванню коштів), правил міжнародних платіжних систем VISA / MASTERCARD. Зокрема, банк зобов’язаний перевіряти і не допускати проведення незаконних операцій, у тому числі операцій, що мають ознаки фінансової діяльності, між фізичними особами, не мають необхідних ліцензій на надання відповідних фінансових послуг.

«Нашими інструментами для створення онлайн-платежів можуть вільно користуватися фізичні особи для переказів один одному або юридичні особи для ведення свого бізнесу, – говорить Ігор Терьохін, керівник Департаменту фінансового моніторингу ПриватБанку. -. Але коли ми бачимо платежі, які створюються в масовому порядку і в кілька етапів, ми зобов’язані перевіряти такі операції »

Учасники МММ-2011 можуть звернутися в Гарячу лінію за телефоном +380927163832 або на сайті банку, скориставшись онлайн-чатом. Також зв’язатися з банківськими консультантами в режимі чату можна через програми банку для iPhone і Android.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.614sec