My Great Web page


Интернет реклама УБС

Названа країна з низькою якістю життя в Європі

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Названа країна з низькою якістю життя в Європі

Всього 5% жителів Великобританії вважають себе по-справжньому щасливими, а 10% хочуть виїхати з країни.

Великобританія може вважатися країною з низькою якістю життя в Європі, – пише LB.ua з посиланням на дані дослідження, проведеного сайтом uSwitch.com.

При проведенні дослідження експерти враховували 16 критеріїв, що визначають життя в країні, в тому числі середній дохід, ПДВ, вартість товарів першої необхідності, ціну на паливо, продукти та електроенергію, а також умови проживання, кількість сонячних годин у році, і думки самих жителів країни.

З’ясувалося, що якість життя у Великобританії гірше, ніж навіть у Польщі, незважаючи на те що економічний стан країни стабільніше, ніж деяких інших країн Європи. Так, жителі Польщі, Франції, Іспанії та Італії отримують менше доходів, але значно більш щасливі. Тим часом у Британії тільки 5% жителів вважають себе щасливими, а 10% і зовсім хочуть виїхати з країни.

Головним чинником, що визначив місце Великобританії в списку, став рівень злочинності, насильства і вартості проживання.

«Довгий робочий тиждень, мало вихідних днів, високий пенсійний вік – не надто приваблива для британців картина», – стверджують автори дослідження. «У нас найдорожча їжа і ціни на дизельне паливо, вартість бензину – вище середнього, а сонячних днів у році менше, ніж у інших», – додають вони.

59% британців також заявили, що вони стурбовані станом суспільства, яке, судячи з річним погромів, залишає бажати кращого. 49% жителів Великобританії відзначили, що для них справжня тягар – вартість проживання, а 47% сказали, що стурбовані зростаючим рівнем злочинності та насильства.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.22MB | MySQL:40 | 0.385sec