My Great Web page


Интернет реклама УБС

Янукович натякнув ЄС, що виправдає Тимошенко

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Янукович натякнув ЄС, що виправдає Тимошенко

Євросоюз готовий відмовитися від принципу довгостроковості скасування безвізового режиму для України в обмін на виконання Президентом Віктором Януковичем своїх обіцянок про зняття звинувачень з лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

Про це на саміті «Східне партнерство» (СП), заявив комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле, –  повідомляє LB.ua.

«Я сподіваюся, що завтра це буде визначено інакше. Настав час рахувати це не довгостроковою метою, а чимось досяжним в більш короткостроковий період », – заявив єврокомісар під час конференції ВП за участю експертів та офіційних представників Брюсселя.

Крім того, Фюле пообіцяв Києву значні політичні преференції в обмін на демократизацію країни:

«Якщо наші партнери будуть проводити реформи, ми виконаємо наші обіцянки, з чим би вони не були пов’язані – з мобільністю (безвізовий діалог, – ред.), з торгівлею або з європейськими устремліннями”, – заявив комісар.

Як відомо, сьогодні ЄС категорично відмовляється фіксувати у двосторонніх документах натяки навіть на віддалену перспективу членства України в Євросоюзі.

Фюле, ділячись своїми враженнями від Ялтинської конференції, висловив сподівання, що Янукович знайде можливість для реабілітації Тимошенко.

«Він не дав нам ніяких конкретних обіцянок про те, що вплине на судовий процес, і ніхто не очікував від нього таких обіцянок. Але він дав нам деякі інші сигнали, і ми сподіваємося, що він виконає свої обіцянки”, – зазначив пан Фюле.

Однак від детально викладу того, що саме гарантував своїм європейським співрозмовникам Віктор Янукович, утримався, пояснивши, що в української влади є кілька правових шляхів виходу з нинішньої ситуації. Комісар уточнив лише, що справа Тимошенко не має «завершитися обвинувальним вироком і тюремним ув’язненням».

Нагадаємо, раніше Фюле заявляв, що у разі звинувачувального вироку екс-прем’єру Юлії Тимошенко Євросоюз може повністю зупинити процес зближення з України – не тільки призупинити переговори про асоціацію, але і заблокувати запровадження зони вільної торгівлі.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.413sec