My Great Web page


Интернет реклама УБС

Гриценко: Не буває євростандартів без євровиборців

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Гриценко: Не буває євростандартів без євровиборців

Поки люди не відчують себе громадянами, країна не буде розвиватися, вважає Анатолій Гриценко. Про це лідер партії «Громадянська позиція» заявив журналістам в Одесі.

«Сьогодні люди можуть закритися в своїй хаті з краю і нічого не помічати. Або встати, відчути себе громадянами і спробувати щось змінити в державі», – сказав Гриценко.

Він зазначив, що зараз, коли нема виборів, українцям важко висловити свій гнів. Однак,  коли з’явиться можливість проголосувати, «дуля в кишені до влади спрацює дуже швидко».

«Вже зараз навіть у Донбасі ніхто не признається, що голосував за Януковича. Їм соромно. Люди їм дякують, складають пісні та анекдоти – це розхитує владу. І влада боїться. Висилає на розборки «Беркут», чим ще більше наривається», – констатує Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» закликав усвідомити, що таку владу обрали самі люди. Ті ж прості люди фальшували результати голосувань, продавали свої голоси.

«Не буває євростандартів без євровиборця. Ми повинні вбити в собі раба, інакше не зможемо розправити плечі, дозволятимемо й далі будь-якій владі топтати нас. Ми або громадяни, або – худоба. Треба зробити вибір», – заявив Гриценко.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.423sec