My Great Web page


Интернет реклама УБС

Банк Коломойського заблокував платежі “МММ-2011″

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Банк Коломойського заблокував платежі “МММ-2011″

Приватбанк обіцяє блокувати онлайн-платежі учасників так званої “Фінансової соцмережі МММ-2011″.

Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на  прес-службу фінустанови.

В банку переконані, що діяльність “МММ-2011″ має ознаки фінансової піраміди.

Згідно з повідомленням, всі платежі за рахунками і картками, відкритим в Приватбанку для проведення операцій в системі “МММ-2011″, будуть ідентифікуватися банком як підозрілі і блокуватися.

“Подальші операції за такими рахунками і картками будуть проводитися після документального підтвердження власником рахунку правомірності своїх дій”, – наголошує банк.

Приватбанк закликав колег-банкірів також блокувати такі платежі.

Раніше, коментуючи заяву прем’єра Миколи Азарова, засновник фінансової піраміди Сергій Мавроді заявив, що ”МММ-2011″ немає юридичної особи та банківського рахунку.

“У “МММ” немає юрособи: немає офісу, банківського рахунку. Люди просто переводять гроші один одному без жодних умов, гарантій і обіцянок. Жодних ліцензій для цього не потрібно. Вам що потрібна ліцензія, щоб дати своїй дитині гроші на морозиво?” – сказав Мавроді.

Перевірок прокуратури він не боїться, мовляв, перевіряти нічого, але запевняє, що вкладники зможуть забрати свої гроші, коли захочуть.

Раніше Азаров обіцяв перевірити підстави діяльності компанії “МММ-2011″.

Проект пов’язують із російським бізнесменом Сергієм Мавроді – засновником фінансової піраміди “МММ” (1989 рік).

В 2003 році Мавроді, заарештованого і потім засудженого за шахрайство у великих розмірах, засудили до 4,5 років в’язниці. З 22 травня 2007 року він на волі.

Приватбанк заснований в 1992 році. Він є найбільшим банком в Україні, займаючи 13% ринку за величиною сукупних активів і 22% за роздрібними депозитами.

Співвласники Приватбанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов на початку червня зменшили свої частки в статутному фонді банку з 49,15% до 45,1% і з 48,99% до 44,99% відповідно.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.401sec