My Great Web page


Интернет реклама УБС

Планшет Amazon.com буде представлений завтра

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Планшет Amazon.com буде представлений завтра

На середу компанія Amazon.com намітила прес-конференцію, в ході якої, як очікується, найбільший онлайновий магазин представить свій планшет, – повідомляє IXBT.

Планшет Amazon Kindle може стати серйозним конкурентом пристроїв Apple IPAD, що домінують на ринку. Справа в тому, що Amazon.com володіє значним зібранням матеріалів у цифровому форматі, готових для прочитання, перегляду і прослуховування за допомогою планшетів.

Kindle належить об’єднати риси однойменної електронної книги, які успішно просуває Amazon протягом декількох років, і засоби доступу до гігантської колекції звукозаписів у форматі MP3 і відеозаписів.

Передбачається, що планшет Amazon буде працювати під управлінням ОС Google Android. Це, зокрема, означає, що користувачам буде доступні програми та ігри для Android в магазині додатків Amazon.

За деякими даними, пристрій буде мати екран розміром приблизно дев’ять дюймів по діагоналі. Інші джерела стверджують, що спочатку буде випущена семидюймовий модель, а пізніше підійде черга  на десятидюймовий.

Очікувана ціна планшета Kindle з кольоровим екраном семидюймовим – $ 250, що приблизно вдвічі менше ціни найпростішої моделі IPad. Приваблива ціна та величезний вибір матеріалів у цифровій формі – чи виявиться цього достатньо, щоб змістити IPad з позиції лідера?


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.22MB | MySQL:40 | 0.582sec