My Great Web page


Интернет реклама УБС

В порт Одеси прибув круїзний лайнер Costa Atlantica. Фото

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! В порт Одеси прибув круїзний лайнер Costa Atlantica. Фото

Сьогодні, 26 вересня, вперше в Одеському порту пришвартувався знаменитий лайнер італійської компанії Costa Cruises – COSTA ATLANTICA. На борту теплохода знаходиться понад 2 тис. туристів з Європи та США.

Судно прибуло з румунської Констанци та з Одеси візьме курс на Ялту.

«Розміри судна вражають: довжина – 292,5 м, висота сягає майже 20-поверхового будинку, загальна площа палуб перевищує Олімпійський стадіон в Римі”, – повідомляє прес-служба Міністерства транспорту та звязку.

Одночасно подорожувати на лайнері можуть до 2680 пасажирів. Для туристів на борту обладнано 1057 кают – 212 внутрішніх та 845 з видом на океан, а також 40 кают класу Wellness – для прибічників здорового способу життя.

Туристи, подорожуючи на судні, мають можливість ознайомитися з творчістю знаменитого італійського кінорежисера Федеріко Фелліні – палуби оформлені кадрами картин Фелліні («Солодке життя» тощо), нарисами художника Міло Манара до фільмів майстра. На борту лайнера знаходиться «Caffe Florian» – копія знаменитого кафе на площі Св. Марка у Венеції.

В Одеському порту пасажирів COSTA ATLANTICA зустрічали духовий оркестр, дівчата в національних костюмах та 53 екскурсійні автобуси.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.26MB | MySQL:40 | 0.433sec